Mottisfont_Abbey_Garden.jpg
ЦЕРКОВНЕ ВИРОБНИЦТВО
ros
СТРІТЕНСЬКИЙ ЛИСТОК
listok

ТЕКСТ праздничной службы Рождеству Божией Матери

Rogdestvo_BogorodicyРождество Пресвятой Владычицы нашей Богородицы и Приснодевы Марии празднуется Церковью как день всемирной радости.

В этот светлый день, на рубеже Ветхого и Нового заветов, родилась Преблагословенная Дева Мария, предуставленная от века Божественным Промыслом послужить тайне воплощения Бога Слова ― явиться Матерью Спасителя мира, Господа нашего Иисуса Христа.

Комментарии (3) на “ТЕКСТ праздничной службы Рождеству Божией Матери”

 • Петро:

  Доброго дня! Хотів запитати, чи рішення про припинення трансляції Богослужінь є остаточним. Адже у нинішній ситуації люди досить часто не мають можливості відвідувати Богослужіння з обєктивних причин (хвороба, обсервація, відрядження). Та й навіть подивитись службу у Стрітенському Храмі приємніше і корисніше, ніж дивитись те, що показують у телевізорі та інтернеті.
  Дякую!

  • Редакция:

   Вітаємо! Так, проблема з камерами затягнулася. Ми ставили їх у період карантину нашвидкоруч, через це маємо зараз певний блок проблем. Трансляції з’являться незабаром.

 • Петро:

  Щиро дякую! Нехай Господь Вам допомагає!

Оставить комментарий

РОЗДУМИ ПРО ГОЛОВНЕ
 • Можно облачаться в одежду святых и называться их именами, но если мы непричастны их подвигу, одежды, титулы и самый сан остаются пустыми, словно повешены на вешалку, а не человека. Форма без содержания пуста. протоиерей Павел Адельгейм
ДОПОМОГТИ У БУДІВНИЦТВІ
Храм Стрітення Господнього © 2012-2022. Всі права захищені.