Vel_Pist_2019.jpg
ЦЕРКОВНОЕ ПРОИЗВОДСТВО
СРЕТЕНСКИЙ ЛИСТОК
listok
ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ

протоиерей Сергий Волянский

28-02-2015 (26)

Родился 1 декабря 1982 г.

В 2007 г. закончил Волынскую Духовную Семинарию.

Первым местом служения о.Сергия стал наш храм, куда он пришел на праздник Рождества Христова в 2008 г.

О.Сергий заведует детской воскресной школой нашего храма.

Комментарии (4) на “протоиерей Сергий Волянский”

 • Прихожанка:

  Батюшка, хочу подякувати Вам за проповідь на ранковій службі у неділю. Проповідь про ікону Різдва Христового.
  Мабуть, вперше після проповіді мені захоітлось розповісти своїм близьким про те, що я чула.
  Ви використали дуже хороший формат, коли увага слухачів постійно рухалась, переключаючись то на зображення на іконі, то на вашу розповідь про ікону, то у позицію, коли ми дивились на розповідь зі сторони. Така динамічність і утримувала увагу,і покращувала сприйняття того, про що ви говорили.
  Часто буває, що починаєш слухати проповідь, а потім не помічаєш, як відключаєшся і поринаєш у свої думки. І здається, що причина абсолютно технічна. Мова йде про рук проповіді, про інтонацію, прийоми розповіді.
  Отче, дякуємо! Пропідь була довгою, але час промайнув непімітно і з користю. І між прихожанами всі були одностайні: Ваша проповідь про ікону Різдва — чудова!

 • Дария:

  Благодарю Вас отец Сергий за доброе слово, за внимательную исповедь, чуткость, которая трогает душу. Многая Вам лета и Спаси Вас Бог!

 • Тетяна м. Миколаїв:

  Отець Сергій, Слава Богу!Я дуже вдячна Богу і Вам за Ваші молитви за моїх дітей, які проживають у Маямі(США).Вашими Божими молитвами, ураган Ірма( епіцентр, якого рухався прямо на район, де вони проживають), в останні години змінив напрямок. Цей ураган наробив великої біди та Слава Богу всі живі та здорові.З щирою подякою до Вас мої діти _ зять Дмитро,дочка Олена, онучки Єва та Неоніла.Хай Господь береже Вас і Вашу сім»ю.

 • Алла П.:

  Дорогой батюшка. Спаси Господи Вас за молитвы обо мне и моих детях. Мне очень не хватает ваших наставлений и добрых пожеланий. Храни Господи и вашу семью. Ваше неразумное чадо. Алла.

Оставить комментарий

МЫСЛИ О ГЛАВНОМ
 • Из всех людей на земле наибольшую ответственность перед Богом несет человек, называющийся христианином. святитель Николай Сербский
ПОМОЧЬ СТРОИТЕЛЬСТВУ ХРАМА
Храм Стрітення Господнього © 2012-2019. Всі права захищені.