Mottisfont_Abbey_Garden.jpg
ЦЕРКОВНЕ ВИРОБНИЦТВО
ros
СТРІТЕНСЬКИЙ ЛИСТОК
listok

З Новим роком!

2021

Дорогі брати і сестри, друзі, вітаємо вас із прийдешнім Новим роком!

Власне, привітань сьогодні у кожного буде забагато, майже кожне розкаже, який важкий рік позаду. Хоча мало хто навчив нас цінувати важливе так, як 2020-й. Коли б ще ми так були вдячні за відвідану службу, за можливість зібратися разом, за шанс вийти з дому? Чи сприймали ми кожний подих — дивом?

Життя неповторне, найважливіші речі ми зазвичай не помічаємо, а щасливою може бути лише вдячна людина. А головне — не боятися це помічати.

«Там, де є любов, немає страху, бо досконала любов Божа проганяє страх… І той, хто боїться, не сповнений досконалої любові» (1-е послання Іоанна 4:18).

Будемо вдячні Господу, Який провів нас повз такі випробовування (власне, дивно після такого року лишатися атеїстом :) )! З надією на Його милість, допоможемо один одному наступного року!

Усім здоров’я!

Оставить комментарий

РОЗДУМИ ПРО ГОЛОВНЕ
  • Какая трагичность таится в отношениях людей к Богу. Мы ищем Его, страдаем от Его отдаленности, хотя и зная, что Он обитает в самой нашей душе — и, вместе с тем, какая-то мертвенность, какое-то тяжкое, почти непреодолимое окаменение безнадежно отделяет нас от Него. священник Александр Ельчанинов
ДОПОМОГТИ У БУДІВНИЦТВІ
Храм Стрітення Господнього © 2012-2022. Всі права захищені.