Mottisfont_Abbey_Garden.jpg
ЦЕРКОВНЕ ВИРОБНИЦТВО
ros
СТРІТЕНСЬКИЙ ЛИСТОК
listok

Вітаємо о.Володимира зі святом його покровителя!

Здавна люди казали, що усі країни мають кордони одна з одною, а наша земля — з Богом. Сьогодні ми згадуємо пам’ять великого князя Володимира Великого, який привів нашу землю до Неба. На цей час існує багато пояснень та тлумачень того факту, що рішення святого князя відкрило єдиний вірний шлях для людей того часу та нас із вами: як в плані духовного змісту життя, так і в політичному та культурному аспектах.

Сьогодні святкує іменини наш о.Володимир — людина також надзвичайно обдарована та щира. Ми вітаємо батюшку від імені усієї нашої спільноти та бажаємо йому мудрості у служінні та життєвих сил! Нехай за молитвами вашого святого тезки ви також очолите тих, хто прагне та дістанеться Небесного Царства!

Оставить комментарий

РОЗДУМИ ПРО ГОЛОВНЕ
  • Самое важное, я думаю, – хранение мира в сердце. Любой ценой не допускайте в сердце тревогу. В нём должны царить мир, безмолвие, тишина. Мысленный хаос – это состояние падших духов. Наш ум должен быть собран, внимателен, сосредоточен. Только в такой ум может вселиться Бог. старец Фаддей Витовницкий
ДОПОМОГТИ У БУДІВНИЦТВІ
Храм Стрітення Господнього © 2012-2022. Всі права захищені.