polistavrion_1-1-3-2.jpg
ЦЕРКОВНЕ ВИРОБНИЦТВО
ros
СТРІТЕНСЬКИЙ ЛИСТОК
listok

Великоднє привітання настоятеля

Христос воскрес!

Світле Христове Воскресіння наповнює душу кожного невимовною радістю. Тому щоХристос прийшов на землю, постраждав і воскрес, аби замість смерті дати людині життя, замість печалі – радість.
Людина створена для життя, кожен з нас любить життя, прагне до збереження його. Душа наша, що створена Богом за Його образом та подобою, має безсмертя, а тому завжди шукає свого Першоджерела, не задовільняючись ніякими замінниками. Їй затісні земні лаштунки, вона потребує вічного життя та свободи. Тому з такою радістю ми співаємо: «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що у гробах, життя дарував», знаючи, що Своєю смертю і воскресінням Господь відкрив нам шлях на Небо.
Перемога Христа над смертю є початком перемоги над нею всього викупленого Ним людства. «Та нині Христос воскрес із мертвих, первісток серед покійних. Смерть бо через людину, і через Людину воскресіння мертвих. Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть» (1 Кор. 15, 20-22).
Єство тлінне отримало щеплення нетління, і почалось наше відновлення.
Слухайте ж, брати та сестри, світле слово Воскреслого: «Радійте!» Нехай чисті та світлі почуття, що здіймає у нас це Свято, знищать все те, що наводить на серце хмару смутку та відчаю. А ті, хто відчуває свою бідність у добрих справах, нехай пам’ятають про те, що Господь багатий милосердям до кожного. Він відповість на сльози каяття. Нині всі плачуть від радощів, тож і ви від своїх сліз зрадієте. У кожному з вас воскресне Христос та виведе з полону гріха та диявола.
Оживемо Великоднім торжеством, обіймемо один одного, а тим, хто ненавидить нас, пробачимо все заради Христова Воскресіння. Щоб змогли ми одними устами та єдиним серцем співати:

Христос воскресе из мертвих, смертию смерть поправ, и сущим во гробех живот даровал!

Оставить комментарий

РОЗДУМИ ПРО ГОЛОВНЕ
  • Сначала полюби тех, кому хочешь рассказать о Христе, затем сделай так, чтобы они тебя полюбили, а потом говори им и Христе. святитель Николай Японский
ДОПОМОГТИ У БУДІВНИЦТВІ
Храм Стрітення Господнього © 2012-2022. Всі права захищені.