polistavrion_1-1-3-2.jpg
ЦЕРКОВНЕ ВИРОБНИЦТВО
ros
СТРІТЕНСЬКИЙ ЛИСТОК
listok

Новий рік у житті нашої молодіжної недільної школи розпочато

Pervaya vstrecha molodejky

З початком осені відновлюються зустрічі молодіжки при нашому храмі.  Перша відбулась у вівторок, 2 вересня.

Як прийнято, на першій зустрічі молодіжка планувала, прогнозувала, фантазувала, мріяла стосовно подій, заходів, поїздок на наступний рік. Такий підхід до зустрічей нашої недільної школи здається найвдалішим, адже саме ми, гуртом робимо кожну зустріч, кожну подію такою, що запам`ятається. 

Як вдало помітив о. Генадій, керівник нашої молодіжки, з кожним роком ми збільшуємось кількісно: нові учасники, нові сім`ї, перші діти :), але було б добре, якби ми змінювались і якісно.  Саме змінам була присвячена перша зустріч. У загальному обговоренні дійшли до певних нововведень. Сподіваємось, що цей рік буде насиченим, корисним, різним!

 

Отже, 

Ведучий: о. Генадій 

Місце зустрічі: храм Стрітення Господнього 

Час: щовівторка о 18.30 

Формат зустрічей: Цього року кожну зустріч розпочинатимемо з молебну. Далі обов`язковою частиною буде читання та розбір глав Св. Писання. І основна частина присвячена обговоренню теми, заздалегідь оголошеної, важливої, що викликає запитання або актуальної для учасників. І звичайно, неформальне спілкування, чай.

 

Окрім зустрічей щовівторка продовжуємо навідувати діток із Прибузького інтренату, переглядати фільми та інше, про що більш детально можна дізнатись на молодіжці.

 

Запрошуємо і чекаємо на зустріч!

 

Ну і звичайно, щосереди заняття молодіжного хору. І це дійсно правда, що у нас співають всі, навіть ті, хто не підозрював у себе схильностей до співу:))

А під кінець зустрічі ми запускали у небо ліхтарики і раділи один одному, оскільки не бачились усе літо!

Оставить комментарий

РОЗДУМИ ПРО ГОЛОВНЕ
  • От тебя — желание и усилие, от Бога — сила и результат. преподобный Паисий Святогорец
ДОПОМОГТИ У БУДІВНИЦТВІ
Храм Стрітення Господнього © 2012-2022. Всі права захищені.