Mottisfont_Abbey_Garden.jpg
ЦЕРКОВНЕ ВИРОБНИЦТВО
ros
СТРІТЕНСЬКИЙ ЛИСТОК
listok

Говоримо «молодіжна недільна школа», а маємо на увазі «тепло спілкування»

Нещодавно, зібравшись з молодіжкою, ми згадувалии історію молодіжної школи, її традиції та історії кожного з учасників: як, коли , хто прийшов, хто порадив, яке було перше враження, які емоції, переживання і сумніви, що допомогло прийти, а що навпаки зупиняло.

У кожного своя особлива і цікава історія. І молодіжка для її учасників — це не формальні зустрічі по вівторках. Це частина наповненого життя! Молодіжка завжди рада новим учасникам.

winter tea

Хочемо нагадати

про час і місце зустрічі

По вівторках о 18. 30 — молодіжна недільна школа у храмі

По середах о 19.00 — репетиції молодіжного хору  у храмі (у нас співають всі, навіть ті, хто й не підозрював у себе такого вміння))

Про всі інші активності ( наприклад, поїздки, походи на природу, відвідування дит. будинку, святкові привітання, проведення ярмарок і таке інше домовляємось попередньо)

про формат зустрічей:

Формат залежить від учасників, і тільки разом ми вигадуємо, плануємо, втілюємо наші ідеї.  Вчимось прислухатись до себе, щоб робити, те що нам цікаво; вчимось докладати зусиль, щоб робити те, що важливо і необхідно.

Наповнення зустрічей різне, а формат такий:

  1.        Розпочинаємо з молебну.
  2.        Щоразу виділяємо 30 хв для читання, тлумачення, обговорення Священного Писання.
  3.        Головна тема. Наприклад, зараз розбираємо Соціальну концепцію Православної Церкви.
  4.        Діалоги, питання, спори, жарти і т.д.
  5.        Організаційні моменти.
  6.        Чай із смаколиками.

* Кожного четвертого вівторка місяця плануємо читати Старий Завіт. Якщо точніше, то протягом місяця читати задану частину вдома (а як же без докладання власних зусиль), а у визначений день обговорювати разом із нашим о. Генадієм.

На носі у нас підготовка та проведення ярмарку до дня памяті св.Миколая, похід у Прибузький інтернат, поїздки і Різдвяні привітання до дитячих будинків нашої області, а для цього готуємось і вчимо нові колядки по середах.

Також тут щоразу будемо публікувати Анонс зустрічі молодіжної школи. А раптом ви вагаєтесь йти чи не йти, а тут актуальна тема! :) Не варто зимовий вечір проводити вдома, краще зігріватись у колі нашої молодіжки.

 

 

Оставить комментарий

РОЗДУМИ ПРО ГОЛОВНЕ
  • В этой жизни, которая называется «сплошным искушением», никто не может быть спокоен за себя: если он мог стать из плохого хорошим, это еще не значит, что он не станет из хорошего плохим. Только надеяться, только полагаться на твердо обещанное Твое милосердие! Блаженный Августин
ДОПОМОГТИ У БУДІВНИЦТВІ
Храм Стрітення Господнього © 2012-2022. Всі права захищені.