HolyWeek1.jpg
ЦЕРКОВНОЕ ПРОИЗВОДСТВО
СРЕТЕНСКИЙ ЛИСТОК
listok
ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ

Воскресная школа для молодёжи

Нещодавно, зібравшись з молодіжкою, ми згадувати історію молодіжної школи, її традиції та історії кожного з учасників: як, коли , хто прийшво, хто порадив, яке було перше врежаннея, які емоції, переживання і сумніви, що допомогало прийти, а що навпаки зупиняло.

У кожного своя особлива і цікава історія. І молодіжка для її учасників — це не формальні зустрічі по вівторках. Це частина наповненого життя! Молодіжка завжди рада новим учасникам.

winter tea

Хочемо нагадати

про час і місце зустрічі

По вівторках о 18. 30 — молодіжна недільна школа у храмі

По середах о 19.00 — репетиції молодіжного хору  у храмі (у нас співають всі, навіть ті, хто й не підозрював у себе такого вміння))

Про всі інші активності ( наприклад, поїздки, походи на природу, відвідування дит. будинку, святкові привітання, проведення ярмарків і таке інше домовляємось попередньо)

про формат зустрічей:

Формат залежить від учасників, і тільки разом ми вигадуємо, плануємо, втілюємо наші ідеї.  Вчимось прислухатись до себе, щоб робити, те що нам цікаво; вчимось докладати зусиль, щоб робити те, що важливо і необхідно.

Наповнення зустрічей різне, а формат такий:

 1. Розпочинаємо з молебну.
 2. Щоразу виділяємо 30 хв для читання, тлумачення, обговорення Священного Писання.
 3. Головна тема. Наприклад, зараз розбираємо Соціальну концепцію Православної Церкви.
 4. Діалоги, питання, спори, жарти і т.д.
 5. Організаційні моменти.
 6. Чай із смаколиками.

* Кожного четвертого вівторка місяця плануємо читати Старий Завіт. Якщо точніше, то протягом місяця читати задану частину вдома (а як же без докладання власних зусиль), а у визначений день обговорювати разом із нашим о. Генадієм.

На носі у нас підготовка та проведення ярмарку до дня памяті св.Миколая, похід у Прибузький інтернат, поїздки і Різдвяні привітання до дитячих будинків нашої області, а для цього готуємось і вчимо нові колядки по середах.

Також тут щоразу будемо публікувати Анонс зустрічі молодіжної школи. А раптом ви вагаєтесь йти чи не йти, а тут актуальна тема! :) Не варто зимовий вечір проводити вдома, краще зігріватись у колі нашої молодіжки.

 

 

 

Будни и праздники нашей молодёжки

 
 
 

Комментарии (2) на “Воскресная школа для молодёжи”

 • Андрiй:

  Слава Богу! Скажiть, будь ласка, коли проходить недiльна школа для молодi? Дякую.

  • Редакция:

   Шановний Андрію! Заняття з молоддю проходять щовівторка о 18.30. А також щосереди у той же час наша молодь проводить репетиції різноманітних благодійних проектів. Більш детальна інформація ось-ось з’явиться тут, на сайті.
   Запрошуємо!

Оставить комментарий

МЫСЛИ О ГЛАВНОМ
 • Истинный кризис не вне, а внутри нас, и выбор таков: принять или отвергнуть Христа. Христос – вот наш кризис. Выберем ли мы Бога, единственно Сущего, или нашу самость, самих себя, которые ничто без Бога? Вот он – единственный выбор, стоящий перед нами. Наш век делает всё, чтобы мы забыли об этом, отказались решать этот вопрос, то есть фактически выбрали бы самость, пустоту, ад. иеромонах Серафим (Роуз)
ПОМОЧЬ СТРОИТЕЛЬСТВУ ХРАМА
Храм Стрітення Господнього © 2012-2019. Всі права захищені.