Bogoyavlinnya_panorama_2.jpg
ЦЕРКОВНОЕ ПРОИЗВОДСТВО
ros
СРЕТЕНСКИЙ ЛИСТОК
listok
ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ

Кроки дитячого хору

Vstrecha_det_hora (15)

Яскраві враження прожили учасники  нашого дитячого хору від зустрічі із хорами Києво-Печерскьої лаври та Спасо-Преображенського кафедрального собору. Перший виступ за межами храму, знайомство з іншими хорами, можливість перейняти досвід репетицій і виступів у інших — ось урожай вчорашнього вечора.

Делегація із Києва завітала спершу до нашого храму.  Гостей зустрічали о.Іоанн та матушка Валентина — керівник нашого дитячого хору. Батюшка провів оглядову екскурсію, розповів про наш храм та  будівництво, а хор, у відповідь на теплу зустріч, виконав «Богородице Діво радуйся». З благословіння отця настоятеля, гості отримали в подарунок книжки, на згадку про зустріч.

Спілкування продовжилось у Спасо-Преображенському соборі. Вирушили туди, переповнені емоціями та очікуваннями. В соборі занурились у співучу атмосферу: розпівувались всі разом, вивчали улюблену колядку київського хору, слухали виступ соборного. А у самому храмі кожний із хорів виконав по два твори, обмінялись враженнями про зустріч та планами на прийдешні Різдвяні свята.

Фотострічка зустрічі!

 

 

 

Оставить комментарий

МЫСЛИ О ГЛАВНОМ
  • Не говори людям о Боге, если тебя не хотят слушать. Живи так, чтобы спросили. святитель Николай Сербский
ПОМОЧЬ СТРОИТЕЛЬСТВУ ХРАМА
Храм Стрітення Господнього © 2012-2021. Всі права захищені.