fall_2021.jpg
ЦЕРКОВНОЕ ПРОИЗВОДСТВО
ros
СРЕТЕНСКИЙ ЛИСТОК
listok
ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ

Бути у Храмі Гроба Господнього

Храм Гроба Господнього (Храм Воскресіння Христового) – єрусалимський храм, розташований на місці розп’яття, погребіння і воскресіння Ісуса Христа. Щорічно в суботу, напередодні православної Пасхи, в храмі на Гроб Господень сходить Благодатный вогонь. Мабуть, немає жодного християнина, який не мріяв би побувати у цьому важливому місці.

За цим посиланням можна відвідати детальну віртуальну екскурсію Храмом Гроба Господнього. Пересуватись по храму можна, натискаючи на маленькі фігурки людини, також доступна детальна навігація всередині храму. Натискаючи на маленькі червоні значки з літерою «І», розгортатиметься детальна інформація про місце.

Цьогоріч через пандемію коронавірусу храм зачинений для вірян, але маючи таку можливість, можемо зайти за зачинені двері.

Оставить комментарий

МЫСЛИ О ГЛАВНОМ
  • Если мы отдадим свое сердце пустым, ничтожным вещам, то как оно сможет возрадоваться о Христе? Если в нашем сердце Христос, то освящено и дело рук наших, а мы в полноте сохраняем душевные силы и имеем подлинную радость. Не прилагайте своего сердца к бесполезным предметам, не растрачивайте его по пустякам. Сердце, израсходованное на мелочи, не может болеть о том, что на самом деле заслуживает боли. преподобный Паисий Святогорец
ПОМОЧЬ СТРОИТЕЛЬСТВУ ХРАМА
Храм Стрітення Господнього © 2012-2021. Всі права захищені.